top of page

بدن من، بدن من است

من می خواهم برنامه بدن من، بدن من است را به شما معرفی کنم این یک برنامه رایگان انیمیشن به همراه موسیقی جهت پیشگیری از سوء استفاده جنسی کودکان می باشد که میتوان مسائل و موضوعات مهم در این رابطه را با استفاده از شادی، انیمیشن و آواز خواندن همراه با آهنگ ها ارائه دهیم.

عواقب سوء استفاده از کودک آزاری برای

عواقب سوء استفاده از کودک آزاری برای کودک مورد آزار و برای جامعه به طور کلی قابل توجه است و آموزش یکی از بهترین راه های جلوگیری از این اتفاق است یا حداقل اگر یک کودک در حال حاضر در وضعیت سوء استفاده قرار گیرد، دانستن اینکه چه کاری باید انجام دهد، و از چه کسی باید کمک بگیرد.

mybodyismybody_logo-Farsi.jpg

تحصیلات

بنابراین هر چه زودتر ما بتوانیم به کودکان در مورد موضوع "ایمنی بدن" آموزش بدهیم بهتر است، و این برنامه برای کودکان 3 سال به بالا قابل اجرا میباشد، زیرا من این برنامه را برای بیش از 350،000 کودک در ایالات متحده آمریکا با موفقیت های زیادی ارائه دادم.

مهمترین و بهترین ویژگی برنامه بدن من بدن من است این است که می تواند توسط همه افراد شامل مددکاران اجتماعی، معلمان، ارائه دهندگان مراقبت روزانه، والدین، ارائه دهندگان برنامه های آموزشی، باشگاه های ورزشی و بسیاری دیگر افراد آموزش داده شود. و از طریق آموزش، پیشگیری از روش های مختلف سوء استفاده را آموزش میدهد، که از اهمیت زیادی برخوردار است.

"چگونه میتوان به کودکان نزدیک شویم و  در مورد روش های سوء استفاده از کودک آنها را راهنمایی کرد؟"

اکثر بزرگسالان دوست ندارند در مورد سوءاستفاده صحبت کنند، و فکر می کنند که روش ها و رویکرد هایی برای نزدیک شدن به کودکان برای صحبت در مورد این گونه مسائل می تواند دلهره آور و مشکل ساز باشد. آهنگ های سرگرم کننده در این برنامه به افراد اجازه می دهد که با شیوه ای ساده و مثبت با کودکان ارتباط برقرار کنند.

Screen Shot 2018-07-25 at 20.49.00.png

چرا موسیقی؟
آهنگ ها به عنوان یک راه فوق العاده برای کودکان جهت یادآوری پیام های مهم که آموزش داده می شود می باشند. من اطمینان دارم که همه شما، آهنگ های کوچک را که در زمان کودکی یادگرفته اید را به یاد می آورید، این آهنگ ها و پیام ها با بچه ها باقی می ماند و همچنین برای درس های زندگی آینده مفید خواهد بود.

 

نتایج مطالعه ای با حضور کودکان که در مجله موسیقی درمانی منتشر شد نشان داد که موسیقی و یادگیری آهنگ های جدید با استفاده از ایجاد حس مثبت و افزایش اعتماد بنفس به کودکان کمک می کند احساس خوبی نسبت به خود داشته باشند

De liedjes die in dit programma behandeld worden, zijn:

بدن من، بدن من است

بدن من، بدن من است

 اگر احساس راحتی نمیکنید

آهنگ شماره 

آهنگ شماره

آهنگ شماره


Programme written and animated by Chrissy Sykes © 2018
Translations by:  Shahin Gavanji and Jahangir Gavanji
Song Lyric Translations by
: Shima Azizi

bottom of page